Dhurata Dora pozon gati krejt e zhveshur! Tronditet instagrami

Dhurata Dora është ndër këngëtaret më të dashura dhe më aktive të skenës sonë.

Pos për këngët e saj të suksesshme, ajo shquhet edhe për stilin tejet të veҫantë.

Dhurata është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën vazhdimisht postime. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e veshur me një këmish gjysmë të zhveshur.

Në këtë foto ajo po duket tejet e bukur dhe provokative…/ORAinfo/