Del tërësisht nudo në Instagram, këngëtarja shqiptare shtang fansat

Nuk është hera e parë që pozon nudo, por duket se nuk ka ndërmend të ndalet

Rita Ora ka vendosur të pozojë sërish nudo, duke shtangur fansat në rrjetet sociale.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka sfiduar temperaturat e ftohta të dimrit e veshur vetëm me një kapele.

Rita nuk e ka pasur problem të zhvishet lakuriq dhe të pozojë në ambientet e shtëpisë.

Këto imazhe të nxehta 27 vjeçarja i ka publikuar në profilin e saj në Instagram.