Daut Haradinaj ndryshon pamjen, bën diçka që s’e ka bërë më parë

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka ndryshuar pak pamjen. Në fotografinë që e ka postuar në rrjetet sociale deputeti shihet se e ka lëshuar mjekrën. Gjë të cilën nuk e ka bërë më parë.
Ky detaj ka bërë që Haradinaj të duket më ndryshe, gjë e cila është vërejtuar edhe nga ndjekësit e tij.

Duket se Haradinaj nuk i ka ikur trendit të mbajtjes së mjekrës. Mund të themi se dukja e re po i përshtatet atij dhe po duket bukur, shkruan Express Rozë.

Hardinaj është i martuar me Lola Haradinajn e cila po ashtu është mjaftë aktive në Instagram. Ata cilësohen si njëra prej çifteve më simpatike në skenën tonë.