Çka po ndodh, pse Marina po e fsheh barkun?

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të sukseshme të ekranit.

Ajo është martuar verën e shkuar dhe nuk kanë munguar thashethemet mbi shtatzaninë e saj të mundshme.

Së fundmi foto e saj ka lënë shumë dyshime.

Ajo shfaqet e veshur me një palë xhinse, një bluzë të zezë dhe me një xhaketë.

Moderatorja kishte vënë dorën përpara barkut, me gjasë për të fshehur kilet e tepërta, ngase dyshimet rreth shtatzënisë janë hedhur poshtë, këtë gjë e ka konfirmuar edhe lajmi nga burime të afërta me çiftin.