Çfarë i bashkon burrin e Xhensila Myrtezajt dhe Elita Rudit

Bes Kallaku është ndër humoristët më të dashur për publikun shqiptar.

Ai është i martuar me këngëtaren e njohur Xhensila Myrtezai të cilët tashmë priten të bëhen edhe prindër, shkruan ORAvip.

Besi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime na më të ndryshmet.

Sot ai publikoi një fotografi në të cilën shihet së bashku me reperin kosovar, Gjikon, njëherit edhe i dashuri i moderatores së njohur, Elita Rudit.

“Me nji shok nga Laçi, qe edhe papuqet i ka Guqi”- ka shkruar Besi në foton në fjalë./ORAvip/