Blerona e mallëngjyer me një gotë verë…

Ajo u bë shumë shpejt e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku, pasi që zuri një vend shumë të rëndësishëm në kanalet televizive, shkruan Kosovarja.

Është tejet aktive në rrjetet sociale çdo ditë duke mahnitur ndjekësit e shumtë me çdo postim që bën.
Edhe kësaj here, me qëndrimin elegant, duke pirë verë të bardhë, fotografia e saj u pëlqye shumë.

Edhe pse, duket shumë e mallëngjyer, ajo deri më sot nuk ka dhënë detaje lidhur me jetën private, andaj nuk dihet se për kë ka menduar apo pse është në atë gjendje./Kosovarja/