Besoni ose jo, Bahar bëhet ushtarja më seksi e ushtrisë turke

Gaye Turgut përveç profesionalizimit në aktrim njihet edhe si një femër tejet joshëse.

Situatat politike në vend padyshim që i prekin edhe artistët të cilët edhe kanë ndikim në opinion, përcjell ORAvip.

Në Turqi nacionaliteti është i dukshëm tek popullata dhe për çdo ngjarje aktuale ata shprehin respektin dhe dashurinë që kanë për ushtrnë dhe flamurin e tyre.

Edhe Gaye përmes postimeve në rrjetet sociale ka reaguar për luftërat që po zhvillohen nga ushtria turke, e veshur me një kostum të ushtrisë.

Se a ka shërbyer ndonjëherë në ushtri aktorja nuk dihet, por ajo mban një kostum të tillë dhe me të duket mjaft seksi./ORAvip/