Befason Elita Rudi, ja çka është në gjendje të bëjë për Gjikon

Elita Rudi në një intervistë për emisionin shqiptar “Thumb” ka rrëfyer shumë gjëra mbi karrierën e saj, lidhjen me Gjikon si dhe të rejat nga ana e saj profesionale, shkruan Indeksonline.

E pyetur së kë do të zgjedhtë, karrierën apo dashurinë, moderatorja ka zgjedhur këtë të dytën. Ndërsa tregon se shumë shpejtë do të vij edhe me një emision, e që ka mbetur vetëm ana teknike për ta filluar atë./Indeksonline/

Intervisten mund ta gjeni ne faqen zyrtare te Blitz.al ne Facebook😙 #part1

Ein Beitrag geteilt von Elita Rudi (@elita.rudi) am