Bebe Rexha incizon veten në shtat!

Këngëtarja Bebe Rexha nuk ndalon provokimet.
Së fundmi ajo e ka incizuar veten në shtrat ndërsa ka treguar gjoksin, shkruan lajmi. Nuk është hera e parë që Bebe bën provokime të tilla prandaj shpesh komentohet për gjoksin dhe vithet gjigante, gjithashtu edhe puthja që i dha Rita Orës në buzë nuk u ka ikur mediave rozë.
Përveç kësaj Bebe Rexha është shumë e suksesshme me projetet e saj muzikore dhe asnjëherë nuk e harron vendin prej nga vjen.