Avokatja shqiptare thyen rrjetin, ndez imagjinatën me imazhin e fundit

Redona Koçi shquhet për linjat trupore perfekte me të cilat vazhdon të komentohet dhe të pëlqehet çdoherë.

Atë e njohin me epitetin “Avokatja më seksi shqiptare”, për arsye se ajo ka përfunduar studimet e saj në drejtimin juridik, shkruan Gazeta Blic.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të jetë më e përfolura në shtypin rozë për çdo paraqitje të saj të zjarrtë.

Madje këto linja nuk heziton ti shfaq krejtësisht, e nganjëherë edhe me ekspozim të tepërt.

Në rrjetin social “Instagram” Redona ka mbi 100 mijë ndjekës, të cilët i ka fituar për pozat provokative dhe imazhet ‘hot’ që publikon.

E në fotografinë e fundit që ka publikuar, modelja Koci ka marrë gjithë vëmendjen e fansave të saj me këtë pozë provokuese./GazetaBlic./