Andrra kështu reagoi pasi Sinani ‘kalli’ atmosferën në Australi

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAvip.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo publikoi një video ku shihet Sinani duke kënduar në një koncert në Australi. /ORAvip/