Albana Osmani siç nuk e kemi parë kurrë…

Moderatorja bukuroshe Albana Osmani ka realizuar një set fotografik mjaft interesant me fotografin e njohur Fadil Berisha.

Osmani ka pozuar në mënyrë sensuale, ndërkohë që e shohim me një paruke me flokë të zeza të shkurtra dhe me baluke.

Në këtë set fotosh Albana duket vërtetë në formë dhe mjaft sensuale.