Aktorja e ‘O sa mirë’ me poza provokuese të zjarrta

Arta Elezaj është aktorja e re e cila kohëve të fundit ka marrë vëmendjen e shtypit rozë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është pjesë e serialit ‘O sa mirë’, që nga edicioni i fundit të këtij seriali mjaft të pëlqyer e cila padyshim që shkëlqen në çdo paraqitje të saj.

Modelja Elezaj është aktive në rrjetet sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, por në këtë të fundit ajo duket tmerrësisht joshëse edhe pse duket shumë e thjeshtë.


Në serialin vendor ajo ka rolin e Xhakartës me një të folur karakteristike, edhe pse për linjat trupore duket të jetë konkurrente e Arta Nitaj.

Ndryshe, përveç aktrimit Arta është edhe modele dhe juriste./GazetaBlic./