Afrona publikon foto me Tarën, po kjo gjë që do të shihni do t’iu befasojë

Siç e dimë tani më, Afron Dika është e dashura e këngëtarit të njohur Blero. Ata janë që një kohë të gjatë së bashku dhe po e jetojnë dashurinë e tyre, përcjell ORAvip.

Blero, nga martesa e parë me aktoren Teuta Krasniqi, ka një vajzë që quhet, Tara. Por, kjo duket se nuk i ka penguar aspak Afronës, pasi që ajo shuam shpesh del me Tarën dhe duket se gëzojnë një marrëdhënie të mirë.

Një fakt interesant është se ato ngjasojnë shumë.. shikoni foton më poshtë dhe do të bindeni.