Afërdita Dreshaj vjen me foto joshëse nga Miami!

Afërdita Dreshaj, këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty shfaqet shumë seksi dhe e bukur ekspozon pamjen e saj seksi, me pantallonat farmerke, cizmet e kuqe të kombinuar po ashtu me çantë.

Afërdita, së fundi është fejuar me hokeistin çek Jakub Kindl me të cilin kishte vite në lidhje dashurie.