Adelina Tahiri publikon unazën e martesës që ia ka blerë burri biznesmen

Këngëtarja Adelina Tahiri na e ka prezantuar unazën e martesës.

Këtë e ka bërë nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory, shkruan lajmi.net

Ajo dhe i dashuri i saj biznesmen dashurinë me martesë e kurorëzuan vitin që lam pas dhe kjo u erdhi të gjithëve papritur e sidomos për faktin se ai është shumë më i vjetër se këngëtarja.

Thuhet se personi me të cilin është martuar Adelina është i pasur prandaj edhe unaza që ajo ka vënë ajo në gisht duket të jetë e shtrenjtë.