Adelina Tahiri prezanton nënën bukuroshe bashkë me vëllain

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri ka bërë një postim të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram’.

Në këto imazhe, si rrallë herë nuk shihet Adelina apo jeta e saj luksoze, por nëna e saj me vëllain, transmeton Indeksonline.


Nëna e Adelinës duket shumë mirë dhe goxha e re në moshë, ashtu si edhe vëllai që shquhet për bukurinë e tij.

Ndryshe, të tre fëmijët duket se bukurinë e kanë marrë nga e ëma e Adelinës./Indeksonline/