Adea Pula tregon edhe kësaj here sa joshëse duket…

Është ndër fytyrat më të komentuara pavarësisht se në skenë u paraqit vetëm në kohën e fëmijërisë, shkruan Kosovarja.

Ajo vazhdon të jetë ndër figurat më të ndjekura në rrjetet sociale nga të rinjtë e shumtë të cilët e njohin, e që vërtetë dita ditës po na befason me linjat dhe qëndrimin prej një zonje me klas.

Edhe kësaj here, ka treguar se është ndër vajzat më joshëse që ka qyteti, e këtë më së miri e dëshmon imazhi në vazhdim, i cili padyshim se është pëlqyer dhe komentuar jashtë mase.

Vogëlushja e skenës e cila tashmë është rritur dhe bërë zonjë e rëndë…/Kosovarja/