A po e rrezikon bebin Adelina? Ja ku ka hipur

Adelina Tahiri, padyshim është njëra nga personazhet më të komentuara të show-bizit shqiptar, kjo për faktin se ajo bëri zhurmë të madhe pasi konfirmoi lidhjen me një milioner maqedonas, përcjell ORAvip.

Së fundmi ajo konfirmoi se së shpejti do të sjellë në jetë një bebe.

Gjinia është djalë dhe për këtë lajm ajo është ndier shumë e lumtur.

Por, ajo nuk po kujdeset edhe shumë, pasi që së fundmi ka publikuar një foto ku shihet duke udhëtuar me aeroplan. A thua a e din ajo që mundet ta rrezikojë shtatëzaninë e saj? /ORAvip/