14 vite bashkë, Fatosi publikon foton më të ëmbël me gruan e tij

Fatos Kryeziu është aktori më simptaik i ekranit kosovar. Përveç se në rolet e tij, ai ka të njëjtin sens të humorit edhe në përditshmëri, e këtë e ka treguar në shumë intervista.

Aktori ka një jetë të mirë familjare e këtë nuk nguron aspak ta shfaq edhe në rrjetet sociale me ndjekësit e tij të shumtë, përcjell ORAinfo.

Gruaja e tij është arsyeja e jetës së aktorit, me të cilën ka shumë vitë bashkë. Ata numërojnë plot 14 vite së bashku dhe përmes një fotografie, Fatosi e tregon këtë.

Me një mbititull interesant, tipik për humorin e tij, Fatosi dhe gruaja e tij janë çifti më simpatik që keni parë./ORAinfo/