E dëgjoi motrën duke bërë seks në shtëpi, ja çfarë i bëri motra e vogël

Nuk ka asgjë më të pakëndshme sesa të kesh marrëdhënie seksuale në shtëpinë tënde të familjes-sidomos kur ke motrën më të vogël përreth.

Një grua pësoi keq pasi motra e saj 11 vjeçare e dëgjoi atë teksa bënte seks me të dashurinë e saj.

Salsa Water përmes Twitter kishte treguar se ishte zënë keq nga motra e vogël teksa po bënte seks në shtëpinë e familjes , transmeton Indeksonine.

“Motra ime 11 vjeçare aksidentalisht dëgjoi mua dhe të dashurin tim duke bërë diçka të pistë natën e fundit dhe pastaj doli dhe kur u kthye në shtëpi pash këtë”, ka shkruar ajo.

Ajo vendosi që të bëjë disa shkrime në pothuajse gjithë shtëpinë pasi u zemërua për gjestet e motrës.

“Unë jam 11 vjeç shko bëjeni diku tjetër”, kishte shkruar në njërën prej shënimeve./Indeksonline/