Pamje ekskluzive të trupit të mbuluar të Malsor Dashit

Pjesëtarët e Forcës së Sigurisë së Kosovës ishin personat që nxorën nga lumi trupin e policit nga Kaçaniku, Malsor Dashi.

Indeksonline mëson se personat që tërhoqën trupin e të ndjerit ishin; rreshter i FSK-së; Albion Çollaku dhe dy tetarët Riza Halilaj dhe Ismail Gashi.

Fotot ekskluzive /Indeksonline/Alban Muhaxheri/