Pamje tragjike: Vdes para syve te publikut duke recituar Ilahi Islame

Në këtë video, kjo vajzë po reciton ilahi Islame ndërsa njerëzit e tjerë dëgjojnë zërin e saj të bukur dhe pastaj diçka tronditëse ndodh...

Drenusha shpëtoi drerin e vogël, që ndaloi i frikësuar në mes të rrugës

Jessie Larson po voziste në një pjesë malore të Uashingtonit të Shteteve të Bashkuara, kur pa një skenë mbresëlënëse. Ishte një drenushë që ndihmoi të...

Ditën është djalë, natën e kalon ylberin bëhet femër

Ditën është djalë, ndërsa në mbrëmje kalon ylberin dhe shndërrohet në femrën sharmante me emrin Kloe. Kur flet për veten prezantohet në gjininë femërore, dhe...

A mund ta gjeni lëpirësen në mesin e qindra akulloreve?

Gergely Dudas, autor i një vizatimi ka lënë shumë njerëz gojë hapur, kur ka kërkuar nga ata ta gjejnë lëpirësen në mesin e qindra...

Kjo kafshë e tmerrshme ka një mision shumë human

Fermerët në Japoni kanë gjetur një formë gjeniale për të trembur kafshët që i hanin të mbjellat. Ata kanë porositur tek një kompani teknologjike një...

Pse nuk duhet t’u jepni hua familjarëve apo miqve

Të gjithë e duam më të mirën për familjarët dhe miqtë tanë. Financat përbëjnë një brengë të përditshme të njerëzve, dhe zakonisht këto probleme...

Tufa e elefantëve u angazhuan së bashku, për të nxjerrë të voglin që ra...

Derisa po pinin ujë nga një lumë në Parkun Nacional Kruger të Afrikës së Jugut, më i vogli prej tufës së elefantëve ka rënë...

Ky është fshati me emrin më të pistë në botë, turistët “vdesin” të bëjnë...

Po ka një fshat të quajtur “Fucking” në Austrinë e Sipërme dhe është me të vërtetë e shkruar ashtu, germë pas germe. Ndoshta ju e...

E mbani mend këtë foto të famshme të desktop’it? Sot pamja e këtij vendi...

Pa frikë mund ta quajmë si një nga fotot më të famshme! Të gjithë e kemi pasur të paktën një herë të vetme pamje...

Kur shokt nuk t`lojnë rahat kur del me femën

Të qenit “dashnor” i mirë nuk ndodh automatikisht. Me partneren, kohën, ledhatimet dhe praktikën e duhur, ke gjithçka që duhet për të qenë një...

/// te rekomanduara

- reklama -